Top
Image Alt

Хто ми?

Антон Заяць

Травень 2007 року, США. Моя перша поїздка за кордон, і одразу – самостійна й тривала. З тих пір у нас із подорожами «закрутилася» любов, що не згасає й досі.

Подорожі – моя найбільша пристрасть і об’єкт щирого інтересу. Я мрію відвідати всі країни та території світу, незалежно від їх статусу, і поступово до цього рухаюся. На моєму рахунку їх вже 43, а в досить близьких планах – кругосвітня подорож разом з Оксаною.

При моєму досвіді поїздок я жодного разу не звертався за послугами до турфірм. Навіщо підлаштовуватися під готові пропозиції? В сучасному світі, за наявності Інтернету кожен може самостійно спланувати саме таку подорож, яку хоче. Лише індивідуальні поїздки, в яких ви змушені самотужки вирішувати проблеми і спілкуватися, дозволяють по-справжньому пізнати нове місце на світовій мапі.

Однак для планування подорожей потрібні знання і, що найголовніше, час. Багато часу. Коли все більше й більше моїх друзів та знайомих почали звертатися до мене за допомогою, я зрозумів, що далеко не всі хочуть виділяти час на організаційні моменти. Та й не повинні, адже в житті є стільки важливіших речей, на які варто спрямовувати увагу. Родина, відпочинок, друзі, досягнення…

Саме тоді я прийняв рішення долучитися до Pack a Bag. Допомагати людям, що прагнуть самостійно досліджувати світ, але не мають часу чи сил порпатися в 1000 і одній пропозиції від авіакомпаній, готелей і екскурсійних бюро.

І ми допомагаємо! Кожен новий відгук, подяка від задоволеного клієнта – мій особистий наркотик. Я закликаю вас долучитися до романтики самостійних поїздок, і ви більше ніколи не будете подорожувати інакше.

Оксана Соколова

Я часто пригадую враження і емоції від першої закордонної поїздки. Мені 18, і ми, – ціла юрба студентів, – широко відкритими очима «фотографуємо» все те нове, що пролітає за вікном автобуса. Канни, Ніцца, Париж, південь Франції, маленьке містечко Сестрі-Леванте в Італії, Відень… Тоді я вперше побачила і полюбила Європу, і це почуття проросло в мені нестримною жагою подорожей.

Досить швидко я відмовилася від послуг турфірм. Просто перестала розуміти, чому маю обмежувати себе і свої побажання. Навчилася самостійно шукати вигідні перельоти, годинами рилася в переліках апартаментів на airbnb.com, шукаючи потрібне житло… І неймовірно кайфувала, ступаючи з трапа літака на незвідану землю. Можливість досліджувати світ у власному темпі й стилі давно стала для мене безцінною.

Я не рахую, скільки країн уже відвідала. Менше, ніж Антон 🙂 Ймовірно, що один з наступних пунктів призначення стане 30-тим в моєму списку. Статистика не має значення – лише емоції й той стан душі, що буває лише в подорожах.

З цієї любові колись і з’явився Pack a Bag. З мрії, щоб якомога більше людей досліджували світ самостійно і вільно, й при цьому не мали перейматися процесом планування подорожей.

Світ чекає, щоб ви його пізнали! А ми з радістю допоможемо це реалізувати.

You don't have permission to register