Top

Несподівані Пхі-Пхі, Тайланд

«Ну подумаєш, Пхі Пхі! Замануха для туристів!»

Я вважала, що острови, якими щодня проходять сотні людей, давно втратили свій шарм і не зможуть вразити. Тим паче після прогулянки по затоці Пханг Нга з її значно менш популярними принадами. Перші декілька годин, проведені на вулицях Пхі Пхі Дон в штовханині з купою інших людей, почали викликати запитання: «Що я тут роблю??» Але острів швидко розставив все по місцям. Як я була не права!

Туристи не даремно злітаються на Пхі Пхі, як мухи на… котлети. Краса цих місць буквально перехоплює подих. І найбільше вона розкривається через захопливу гру контрастів:

  • на Viewpoint 1 і 2 все буквально обліплене «руссо турісто». Панорама гарна, але не вражаюча. Однак варто 10 хвилин пройтися стежками вище – і ви на Viewpoint 3 з неймовірним видом, зустрічаєте захід сонця з ще максимум 15 людьми.
  • головний пляж Пхі Пхі Дон відверто засмучує, в тому числі незліченною кількістю народу. Але вздовж нього йде прихована стежка вглиб острова. Якісь 20 хвилин – і навколо ні душі, за відчуттями справжні джунглі, і дуже хочеться мати на ногах треккінгові ботінки замість слизьких гумових шльопанців. Вся подерта гілками дерев після такої дороги падаєш на пісок віддаленого пляжу, припадаєш губами до пляшки води, за яку місцевий торгаш здирає вартість втричі більшу за звичайну, рятуєшся в блаженній прохолоді моря і розумієш – ось воно, щастя!
  • приблизно о 9 ранку з головного пірса Пхі Пхі Дон починають відпливати човни з туристами в такій кількості, наче військова флотилія виступає на нещасний Пхі Пхі Лей. В цілому, десь так воно і є. Але ти розліплюєш очі о 6 ранку, береш ранній тур чи орендуєш з друзями приватний лонгтейл, і насолоджуєшся цим казковим островом практично без людей. А насолодитися є чим – Пхі Пхі Лей і правда один з наймальовничіших куточків, які я колись бачила. Особливо лагуни Пілех і Лох Самах з табунами різнокольорових рибок.

Пхі Пхі, я обов’язково повернуся! Адже ще стільки стежок і пляжів залишилися незвіданими.

Відкоментувати

You don't have permission to register