Top
Image Alt

Послуги та ціни

Послуги “під ключ”

Організація індивідуального ексклюзивного туру «під ключ»,

без побудови маршруту

Повна розробка вашої подорожі – від допомоги з вибором напрямків, до вибору авіаквитків, житла та організації вашого дозвілля. Включає в себе всі окремі послуги, крім складання маршруту

10%  бюджету*, але не менше 70 USD

Організація індивідуального ексклюзивного туру «під ключ», 

з побудовою маршруту

Повна розробка вашої подорожі – від допомоги з вибором напрямків, до вибору авіаквитків, житла та організації вашого дозвілля. Включає в себе окремі послуги, перелічені в таблиці нижче

15%  бюджету*, але не менше 100 USD

*сума, яку ви готові витратити на організацію поїздки – транспортні, візові витрати, витрати на житло, на заздалегідь організовані нами екскурсії, без врахування особистих витрат на місці

Окремі послуги

Допомога у виборі напрямку

і маршруту подорожі

Ви отримаєте всю необхідну інформацію, щоб визначитися з деталями вашої поїздки. Ми опишемо переваги кожної країни в розрізі ваших пріоритетів. Порівняємо курорти, зважаючи націкавий вам формат відпочинку. Складемо маршрут, що дозволить побачити все найкраще.

від 20 USD**

Підбір вигідних та зручних

авіаперельотів і переїздів

Прямий рейс в кріслі бізнес-класу чи заощадливий переліт лоукостерами – будьте певні, що ми перевіримо всі опції та запропонуємо ті, що найбільш співзвучні вашим побажанням. Також підбираємо переїзди будь-яким наземним транспортом. Комбінуємо різні види переїздів.

від 15 USD**

Підбір житла

 

Ми знайдемо для вас квартиру в центрі Парижу з білими стінами, каміном, балконом і видом на Ейфелеву вежу – якщо ви таку хочете і вона існує. Ідеально зручний номер та затишну доглянуту територію готелю, якщо вам потрібно саме це. Не соромтеся – озвучуйте!

від 15 USD**

Підбір автомобіля для оренди

Ми постійно орендуємо автівки для наших клієнтів та для себе. Знаємо нюанси роботи з крупними прокатними фірмами. І можемо знайти найбільш підходящий автомобіль для ваших потреб

від 10 USD**

Складання маршруту

Як загального, у вигляді списку цікавинок, так і детального, у вигляді щоденного розкладу. Як вам зручніше? В будь-якому випадку, жодна з важливих вам цікавинок не пройде повз!

від 30 USD**

Організація дозвілля

Прогулянка з місцевим гідом чи free walking tour, камерний концерт класичної музики чи Lollapalooza, оренда столика в мішленівському ресторані чи pab-crowl – що вам ближче?

від 15 USD**

**залежно від складності запиту. Наприклад, знайти переліт Київ – Амстердам – Київ вимагає від нас менше зусиль і часу, ніж Київ – Амстердам – Нью-Йорк – Сан-Франциско – Чікаго – Амстердам – Київ. Відповідно, ціни будуть різнитися.

Ексклюзивна послуга

Цілодобова онлайн підтримка вашої подорожі

Ми будемо на зв’язку з вами 24/7, готові вирішити будь-яку проблему, що може виникнути в процесі поїздки

60  USD/день

You don't have permission to register