Top
Image Alt

Про проект

Pack a Bag почався з любові. До світу, нових вражень, а головне – подорожей. Які, на нашу думку, мають бути самостійними. Тобто коли один-два-десять людей, об’єднаних спільним поривом і баченням, власними силами продумують маршрут, купують квитки, обирають житло і відправляються на пошуки. Чого? У кожного своя відповідь.

То чим же ми можемо вам допомогти?

Хто такі «ми», автори цього проекту, ви можете почитати у розділі «Хто ми?». А допомагаємо ми, організовуючи для вас ексклюзивні самостійні подорожі.

Наша задача – зробити так, щоб ви насолоджувалися поїздками, при цьому не переймаючись їх плануванням. Ваша задача – повідомити нам свої побажання та бюджет, розслабитися і збирати чемодани.

Пригадайте, скільки часу і зусиль займає планування подорожі? Як довго можна шукати вигідні авіаквитки і «підлаштовувати» стиковочні рейси? Скільки годин йде на те, щоб переглянути десятки чи сотні варіантів житла на різних сайтах? Яку кількість ресурсів треба вивчити в процесі складання маршруту? А коли пригадаєте, задайте собі єдине питання: чи можна краще інвестувати ваші час та нерви?

Саме через трудомісткість процесу планування подорожей більшість завантажених людей обирають послуги туристичних фірм. Погоджуються на готову пропозицію, не надто зручні дати, далеко не ідеальні готелі, а часто ще й стикаються з не особливо якісним сервісом з боку менеджерів турфірм.

Але є інший шлях. При якому вам не потрібно ні купувати тури, ні самостійно планувати подорож. Цей шлях – звернутися до тревел-консультантів Pack a Bag.

З нами ви збережете ті самі найцінніші ресурси – час та нерви. Ваша родина і друзі, ваша робота і дозвілля – ось те, у що дійсно варто їх інвестувати. При цьому ви можете бути впевнені в індивідуальному підході та якості наших послуг. В результаті ви відправитеся в поїздку, побудовану саме під ваші побажання та ваш бюджет.

You don't have permission to register