Top

В самісіньке серце: Ко Панган, Тайланд

Саме на цьому місці, що на фото, я відчула, як всередині формується і стрімко розростається любов до острова Koh Pangan. Хто б міг подумати? Чомусь я була переконана, що тут мільйон туристів і нічого цікавого. При тому, що інформацію про острів я ніколи толком не вивчала – уявляєте, як на нас постійно діють ірраціональні, невідомо як сформовані стереотипи?

Дуже сподіваюся, що кожен з вас, хто ще не бував на Koh Pangan, обов’язково опиниться в цьому райському місці. А поки ділюся тим, що найбільше вразило за наше коротке побачення довжиною в добу:

  1. цей вид з кафе 2С над пляжами Ao Thong Nai. До нього веде досить вузький і крутий підйом, але моїх куцих навиків водіння байка цілком вистачило, щоб заїхати нагору і благополучно спуститись. Місце дуже приємне, з хорошою музикою і дещо overpriced меню.
  2. пляж Haаd Than Sadet. До нього веде красивенна дорога вглиб острова серед джунглів. Заодно можна побачити декілька милих водоспадів, серед яких найбільше сподобався Saampan Waterfall. Пляж підкупив мальовничістю, невеликою кількістю людей і можливістю втекти від них на скелі по маленькому мостику.
  3. дороги і все вздовж них. Задоволення від одної лиш їзди островом – як вулицями населених районів, так і джунглями, – було непідробним! Я побувала в досить багатьох місцях в Таї, і саме на Koh Pangan мені сподобалося все, повз що проїжджала. Особливо крутий маршрут – між пляжами Haad Rin Nok і Haad Baan Kai. В прямому сенсі цього слова – серпантини, різкі підйоми з поворотами, спуски… і в цьому є свій шарм )
  4. кафе Koh Raham біля Secret Beach. Сам пляж можна оминути увагою, але зависнути в кафе на декілька годинок – дуже хороша ідея. Красиві скульптури, фантастичне розташування, види, смачна їжа за адекватні гроші, гамаки, музика… Серйозно, що ще потрібно?)
  5. танцювальний фестиваль Full Moon Party – щомісяця на повний місяць. Цей треш варто побачити і відчути.

Відкоментувати

You don't have permission to register